• Kom bij ons spelen!

    Kun je een harmonie instrument spelen en lijkt Crescendo je een leuke vereniging of wilde je altijd al een harmonie instrument leren spelen?

Commissies

 Harmonieorkest Commissie  mail: harmonieorkest@crescendobaarn.nl 
Dick Verkuijl  035-5423084 / 06 51 60 17 76
 Studieorkest commissie  mail: studieorkest@crescendobaarn.nl 
 Danique Deerenberg  06 31 93 67 39
Dweilband  mail: baarnschetoeteraars@outlook.com
 Pieter Bax  06 49 37 13 88
Jazzband  mail: joost@reedijk.com
 Joost Reedijk  035-8881233 / 06 51 86 14 95
Slagwerkgroep  mail: ysollman@xs4all.nl
 Yvette Sollman  
 Muziek Bibliotheek commissie  mail: giltaij@ziggo.nl
 Rob Giltaij  06 22 87 38 16         
 Opleidingshuis  mail: opleidingshuis@crescendobaarn.nl 
 Rob van den Bosch  035-5430637 / 06 10 02 96 17
 Johan Laseur  035-5410062 / 06 48 38 12 40